xena fan films
Index chakram Novinky chakram Filmy chakram Tvůrci chakram Email chakram Guestbook chakram English Version

Pro větší přehlednost updatů a novinek na této stránce a také pro lepší možnost zachycení všeho nového, co se děje okolo našich fan filmů a vůbec společnosti Xena Fan Films, jsme otevřeli tuto sekci!

Novinky


4. film:
Vyblonduj

3. film:
Smrtiště

2. film:
Opožděná ruka

1. film:
Zepředu a zezadu

*********************************************************************************************

11. 4. 2010


Herkules fan film Vyblonduj je nyní vypuštěn na web ke stažení. Vybrat si můžete ze tří verzí určených pro počítač, stolní přehrávač, mobily a iPody.14. 6. 2008


Touto cestou bych vás rád pozval na Festival fantazie, konkrétně linii ViragoFest, jehož součástí bude mimojiné i seriál Xena a Herkules. Čekají na vás 3 dny zajímavých přednášek a epizody v originálním znění. ViragoFest se koná od 27. do 29. června 2008 v Chotěboři (stejně jako celý Festival fantazie). Více informací o linii ViragoFest zjistíte v příslušné podsekci.29. 11. 2007


Pokud jste neměli možnost dorazit na říjnovou premiéru Vyblonduj, máte nyní druhou šanci! Podařilo se nám domluvit další projekci, tentokráte v pražském kině Atlas. Promítání se uskuteční 11. 12. 2007 od 18:00, cena lístku je 70 Kč. Pokud se vše podaří jak plánujeme, chtěli bychom zároveň po promítání prodávat DVD s Vyblonduj, jehož cena bude 80 Kč. K tomu navíc dostanete fotografii někoho z hereckého týmu - zkrátka ideální vánoční dárek. Budeme se na vás těšit.

7. 11. 2007


Premiéru tolik očekávaného projektu Vyblonduj máme za sebou. A můžu jedině říct, že byla hodně úspěšná - zúčastnilo se jí dohromady 150 lidí! Po projekci filmu jsme dali divákům možnost zakoupit si DVDčka našich předchozích projektů a navíc jako bonus fotografie všech herců, na které jsme se pak podepisovali. Nastolila se tak dokonalá atmosféra opravdové filmové premiéry :-) Tímto děkuji všem, kteří se premiéry zúčastnili a doufám, že se vám film líbil.
Kromě toho se nám podařil jeden skutečně velký úspěch - předali jsme naše Herkules fan filmy Smrtiště a Vyblonduj samotnému představiteli Herkula - herci Kevinu Sorbovi. Pokud si chcete přečíst reportáž z tohoto setkání, najdete ji ZDE.
Také se nám podařilo přihlásit Smrtiště na festival amatérských filmů ve Washingtonu, tak nám držte začátkem roku palce, utkáme se třiceti dalšími tvůrci.
Jak vidíte, filmy jsou úspěšné a já moc děkuju všem lidem, kteří se na nich podíleli a kteří je přišli do kina podpořit. Snad se zase za nějaký čas potkáme v nějakém pražském kině na nějakém našem novém snímku :-)

9. 10. 2007


Premiéra Vyblonduj se koná již za týden v pražském kině Aero od 18:00!! Vstupné je 60 Kč, jste všichni srdečně zváni.

27. 8. 2007


Po tolika měsících si konečně můžeme říct - "Ano, film je sestříhán!" Náš zatím největší projekt, 2. Herkules fan film s názvem Vyblonduj, je hotový - a má rovnou hodinu. Vám nezbývá nic jiného než čekat na jeho premiéru. Nemusíte se bát, i ta už je naplánována a domluvena. Budeme tedy rádi, když si na nás uděláte čas a dorazíte 16. října 2007 do kina Aero na pražském Žižkově.
A abyste si čekání zpříjemnili, máme tu pro vás zbrusu nový trailer na Vyblonduj! Ten si můžete stáhnout na této podstránce. Čekání za to stálo, věřte nám...

7. 5. 2007


Závěrečné práce na našem zatím posledním filmu Vyblonduj jsou v plném proudu - Aleda stříhá, Sir Joxer dělá efekty, a všichni se už těšíme na výsledek. Vy si mezitím krátkou chvíli můžete ukrátit několika obrázky z natáčení a krátkou synopsí v dané sekci Vyblonduj. Pokud vše vyjde, premiéra by se měla tak jako minulý rok uskutečnit v červnu a další promítání filmu se bude konat v červenci v rámci Festivalu fantazie.

14. 10. 2006


Hezký den vám všem!
Chtěli bychom se vám moc omluvit, že se na našich stránkách neobjevila několik měsíců žádná aktualizace, ale měli jsme hodně napilno - 8. 6. se skutečně konala premiéra našeho posledního počinu Smrtiště a měli jsme s ní opravdový úspěch - dorazilo okolo sta lidí a podle reakcí jsme zjistili, že se vážně bavili :) A co nás překvapilo nejvíce - upoutávka na Smrtiště se téhož dne objevila v deníku 24 hodin, který se dá každý den obdržet volně v metru. I díky této upoutávce na náš film zavítalo několik lidí, kteří by jinak nepřišli. Proto tomu, kdo tuto upoutávku uveřejnil, moc děkujeme! Na oscanovanou stránku se můžete podívat ZDE.
Ale o měsíc později jsme už byli v závěrečných přípravách našeho nového počinu, opět Herkules fan filmu, název zatím není určený. Točili jsme ho s velkými přestávkami až do dneška, počasí a volný čas nám moc nepřáli. Nicméně teď je vše hotovo (oproti Smrtišti a jeho 10ti hodinám jsme nyní natočili hrubého materiálu 15 hodin!), čili všichni přejeme Aledě pevné nervy :)
Prosím, zachovejte nám přízeň, a těšte se na nejbližší updaty, kdy vám přineseme fotografie z premiéry Smrtiště + fotky z natáčení nového filmu, který bude zase o kousek lepší než ten předchozí!
Zároveň pracujeme na DVD verzi Smrtiště i s bonusy + na internetové verzi ke stažení.


7. 6. 2006


Premiéra SMRTIŠTĚ již zítra v kině OKO od 18.30!

11. 5. 2006


Zdravím všechny!
Rok se s rokem sešel a konečně vám můžu sdělit to, na co jste už určitě všichni dlouho čekali. Náš nejnovější filmový počin SMRTIŠTĚ bude mít svoji premiéru!
Stane se tak za měsíc – konkrétně 8. 6. 2006 od 18.30 v kině OKO.
Naší hlavní novinkou je fakt, že nejnovější dobrodružství neprožije Xena, ale neméně udatný polobůh Herkules. Nezůstaneme však pouze u toho. Noví herci, nová kamera, nové kostýmy, nová prostředí – na to vše a na mnoho víc se už teď můžete těšit!

Vstupné činí 60 Kč a za tyto peníze si vychutnáte plnohodnotný hodinový film s efekty.

Celý štáb se na vás bude těšit 8. června v půl sedmé večer!

Zde jsou možnosti, jak se na místo dostat:
ulice Františka Křížka 15 – Praha 7
doprava: TRAM 1, 5, 8, 12, 14, 17, 25, 26 do zastávky Strossmayerovo náměstí
A díky moc Lytě, která udělala design naší nové webové stránky :)

18. 1. 2006


Ahoj, ahoj, ahoj... Pár měsíců uteklo jako voda a proto vás musíme informovat, jak si na tom stojí film SMRTIŠTĚ. No a musíme říct, že zatím jedeme podle plánu, resp. Aleda stříhá a stříhá... Proto se nám snad podaří udělat velkou dubnovou premiéru.
Prozatím jsem přidal Dana a Lytu do tvůrců a odhalil roli Pandy, na kterého se opět můžete těšit. A za zmínku určitě stojí, že je nahozeno 12 fotografií z natáčení Smrtiště, takže vás snad navnadí ;)
A nakonec nahozena ikonka na index na společnost Mirax Movies

18. 9. 2005


A je to tady! Přinášíme vám trailer na náš nejnovější počin! Můžete si vybrat ze tří různých velikostí a formátů, takže snad to půjde otevřít úplně všem! Tímto díky Aledě, která trailer sestříhala, Garfieldovi, který nám poskytl místo a udělal skvělou stahovací stránku, a Lytě, která trailer přeložila pro anglické diváky. Takže budeme rádi, pokud nám napíšete názor do guestbooku :)
Již tento týden uvidíte trailer na film SMRTIŠTĚ! Prozatím byla do tvůrců přidána naše kameramanka s novým nickem Aleda.

11. 9. 2005


Minulý víkend, přesněji 3. 9. 2005, jsme předvedli na XenaConu náš nový trailer k připravovanému filmu SMRTIŠTĚ. Konečně vám můžeme prozradit, že po mém rozhodnutí jsme opustili tématiku seriálu Xena a přemístili se do ne-tak-vzdáleného seriálu Herkules. Život je změna a myslím, že tahle změna včetně nových tváří přinesla bezpochyby nový vzduch do naší tvorby :)
Ale jelikož do premiéry zbývá ještě hodně času, samozřejmě vám neprozradíme všechno hned zezačátku :) Ve velmi blízké době se můžete těšit na výše zmíněný trailer, přidávání fotografií z natáčení a pomalé odkrývání nových tváří a jejich funkcí. Prozatím si můžete v sekci FILMY přečíst krátkou synopsi o Smrtišti a v sekci TVŮRCI vyzjistit některé role v tomtéž filmu :)
A abych nezapomněl - přidán GUESTBOOK! Takže pište názory na naši tvorbu, díky.

14. 8. 2005


Ano, vážení a milí, je to tak. 24. července jsme úspěšně dotočili náš nový fan film pod jménem SMRTIŠTĚ. Natáčeli jsme za dobu našeho působení zatím nejdéle, rovných 10 dní. Překonali jsme nástrahy onemocnění našich půvabných hereček, zvuky všudypřítomných letadel a také nástrahy počasí. Jak bylo slíbeno, dočkáte se zcela nových charakterů, zcela nových krajin a prostředí, zcela nových kostýmů a netradičních zápletek ;)


26. 6. 2005


* Předem bych chtěl poreferovat o úspěchu, který s Opožděnou rukou máme. Předevčírem, tedy z noci na 25. 6. 2005, byl promítán náš film na Nočním festivalu šermířských filmů. Zavání to lehkou recesí, ale legrace není nikdy dost a my jsme velmi rádi, že jsme se mohli účastnit. Potvrdit si to můžete ZDE:)
Kontakt nám zprostředkoval už tolik favorizovaný Akáda, který vyjádřil i velmi potěšující názor, jež uveřejnil na svých spřátelených webových stránkách, a který nás moc potěšil: Všichni, kdo máte rádi seriál Xena - Warrior Princess navštivte stránku XENA FAN FILMS. Tato skupina fandů natočila již dva amatérské filmy o Xeně bojovnici. Starší "ZEPŘEDU A ZEZADU" a nové dílo "OPOŽDĚNÁ RUKA". Nemá to sice tu profesionální Hollywoodskou produkci, ale ta kombinace Xeny a Švejka Vám občas zvedne bránici. Já osobně jsem se u jedné scény z nového filmu asi pět minut nemohl dosmát. Přeji pěkné podívání. Akáda

* Měsíce se s měsíci sešly a opět se nám blíží ony dny, kdy v minulých letech vznikly naše dva fan filmy. A po mnoha úvahách jsme dospěli k názoru, že další film by vzniknout určitě měl, což snad mnohé z vás potěší.
* Režie a scénáře se chopím znovu já, Kubulla, a náročnou práci kameramana a střihače si vezme na starost má milá kolegyně z Divadla Amatérů Klára Wagsteinová. Nahradí tím v těchto postech RoboCopa, který si konečně dopřeje zasloužený odpočinek přes prázdniny, jež se mu minulé roky nedopřával. Doufáme, že s námi bude spolupracovat dál a díky za jeho dosavadní práci.
* V dalších rolích se můžete těšit opět na Ziinu a naši novou posilu Garfielda, ale prozatím ponechme ostatní tváře v tajnosti. Prozraďme jen, že se můžete těšit na návraty některých jedinců a na zcela nové a neokoukané tváře. K novým tvářím přibudou i profesionálnější kostýmy od další posily Katky Slavíkové, a také doufáme, že lokality budou pestřejší, takže se máte jistě na co těšit!

* Kromě tohoto všeho si můžete objednávat DVD Opožděné ruky s veškerými bonusy na našem e-mailu.

* A nakonec bychom vás rádi pozvali na Festival Fantazie do Chotěboře, v jehož rámci budeme mít linii týkající se Xeny (a nejen jí), a která se uskuteční 7. a 8. července 2005. Uvidíte Opožděnou ruku a dozvíte se spousty zajímavostí o našem oblíbeném seriálu, i jeho zákulisí. Stránku naší linie můžete shlédnout ZDE. Budeme se na vás těšit!

29. 1. 2005


Zdravím... nejprve bych vám chtěl popřát úspěšný Nový rok 2005, ať ho máte co nejvíc fan filmovej :)
* V nejbližší době proběhne vydání Opožděné ruky na DVD i se všemi bonusy, takže se máte na co těšit!! Případné objednávky bereme klasicky na našem e-mailu.
* Za tu dlouho dobu se nám urodilo poměrně mnoho zajímavého - vyšel už nám videoklip ZIP ZAP REVIVAL, který si můžete stáhnout i s fotkami z klipu v příslušné podsekci.
* Dále si můžete stáhnout CELÝ FILM Opožděná ruka, ale pozor, je to jen dočasně - za poskytnutí místa děkujeme Garfieldovi!!
* Nejenže si můžete stáhnout celý film, ale také si můžete stáhnout i nově udělaný trailer k filmu!
* A musím vám také napsat, že se nám ozvala samotná DEBORAH ABBOTT! Je to jedna z nejznámějších fanynek Xeny v Americe... a má zájem vidět naše filmy. Beru to jako dost velký úspěch našeho štábu.
* No a nakonec vám jistě udělám radost, protože nyní probíhají diskuze o možném budoucím filmu, ale díky menším změnám ve struktuře štábu uvidíme, co/jak/kdy se provede... checkujte updaty!

25. 11. 2004


Wow, tolik toho zase uběhlo! Obě promítání v kině MAT proběhly nadmíru úspěšně a zúčastnilo se jich několik desítek lidí, z čehož máme obrovskou radost. Fotky budou co nejdříve uveřejněny...
Dále jsme od 12. do 14. listopadu se Ziinou prezentovali Opožděnou ruku na KoprConu, sice lidí nebylo příliš, ale i ten malý počet diváků naše dílko moc ocenil.

9. 9. 2004


3 nové fotografie přibyly do Opožděné ruky - premiéra se neúprosně blíží!!! Již pozítří na XenaConu 2004! Je sice škoda, že ještě není trailer, ale film to jistě vykompenzuje...
V úterý jsem měl možnost shlédnout náš film, který je už dnes komplet, a musím vám říct, že je opravdu lepší než první díl a vy se máte na co těšit! Se všemi střihy to má dohromady 42 minut, což je krása! Tímto tedy děkuji RoboCopovi, který udělal VELKÝ kus dvouměsíční práce a vypořádal se i s mými připomínkami...
Dále, jak jistě z indexu víte, tak plánujeme promítání pro širší veřejnost, takže počítejte s tím, že začátkem října na vás opět zaútočíme na filmovém plátně.
A máme tu také potěšující informaci - celebrita Akáda mi napsal, že si stáhl náš fan film Zepředu a zezadu a byl opravdu pobaven - za což mu děkujeme. Snad dorazí na promítání dílu druhého.
No a abychom dokončili naše počty - již tři lidé si stáhli naše veledílo přes DC++. A to se vyplatí!

31. 8. 2004


Konečně finálně odhaleni všichni herci v našem novém snímku OPOŽDĚNÁ RUKA! Čas premiéry se blíží a vy se máte opravdu na co těšit!!
A co víc - ode dneška si můžete stáhnout náš kompletní film ZEPŘEDU A ZEZADU z internetu, a k tomu pro vaše cizojazyčné přátele i anglické titulky! Jděte do podsekce výše jmenovaného filmu. Za poskytnutí místa děkuji Eridanovi...

23. 8. 2004


Dnes jsem navštívil RoboCopa a film už je hrubě sestříhaný. A má 45 minut, což je o 10 minut více než náš minulý film - čili jako plnohodnotná Xení epizoda, wow!
Dále se také můžete těšit na videoklip Zip Zap Revival, který je tak z 1% sestříhán ;) ale všechno bude, nebojte...
No a aby toho nebylo málo, tak do tvůrců přibyla skromná postavička v podobě mého tatínka FanThomase ;)

17. 8. 2004


Dokončovací práce jsou v plném proudu a vy se můžete pokochat při pohledu na dalšího hosta v našem novém filmu! Je jím moje vietnamská spolužačka Khanh, počeštěně Zina.
No a aby toho nebylo málo, tak vám přináším (kromě lásky) i novou fotografii z natáčení!

9. 8. 2004


Takže Kubulla dotočil svůj další film a poznal několik fajn nových lidí - projekt by měl být sestříhán někdy v listopadu.
V sekci tvůrci odhalen nový host - moje spolužanda Melounek!
No a především - v podsekci filmu Opožděná ruka si můžete stáhnout oficiální plakát!! A to se vyplatí!

5. 8. 2004


Vážení přátelé! Já, Kubulla, přebírám nelehkou činnost po SeXeně a stává se ze mě webmaster těchto našich stránek, takže jí všichni poděkujme za ten rok, co Vás informovala o našem filmu. Jak vidíte, změnil jsem design, takže snad budete spokojeni.
Momentálně se náš 2. film úspěšně stříhá (už je cca v polovině), žádné větší problémy nenastaly.
Do tvůrců byla přidána Diana a jako překvapení i Kiwi, kterážto hraje v 2. českém Xena fan filmu dvě podstatné role.
V současné době jsme my, členové Xena Fan Films, opravdu aktivní - RoboCop pečlivě stříhá film, XENaimer pracuje na Černém Mostě v multiplexu, Ziina objíždí Bulharsko, SeXena se plně věnuje své nové neteři a Kubulla je přibližně v polovině natáčení amatérského filmu "Příručka pro začínající zloděje", kde dostal roli "huliče a zloděje Roberta" a který produkuje skupinka filmových pokročilých amatérů v čele s půvabnou režisérkou Klárou Wagsteinovou, jež má na kontě již několik filmů.

20. 7. 2004


A je to tady! Od 12. do 16. července jsme natočili již 2. český Xena fan film OPOŽDĚNÁ RUKA (LATE HAND DATE). Děkujeme opět rodině Volákových za poskytnutí "domečku", který posloužil hned jako několik antických staveb. Také si štáb děkuje navzájem, protože čas a počasí bylo neúprosné, ale nakonec se vše zvládlo. Film by měl být sestříhán do poloviny září a poprvé uveden na XenaConu 2004.
Jelikož vás chceme napínat až do poslední chvíle, neprozradíme veškeré speciální hosty a zápletky, které se v našem filmu vyskytují. Pro začátek by vám mohlo stačit, že děj je zasazen do doby po Xenině smrti na konci 6. série a odehrává se převážně v Číně, kde hlavní hrdinky potkávají Xeninu dceru Evu a rovněž zlo, které Xena kdysi porazila. V hlavních rolích opět XENaimer a Kubulla, kteří jsou ještě víc sexy než v předchozím díle.

12. 7. 2004


10. července byl 1. český Xena fan film ZEPŘEDU A ZEZADU promítnut počtvrté širší veřejnosti, a to v Chotěboři na XenaFestu v rámci Festivalu Fantazie.


4. 3. 2004


Řeknu vám, že mám pořádný důvod se stydět - kdyby jste jen viděli ty neaktualizace všech mých stránek :(( A Kubulla se mezitím vytasil již se svou 5. sajtou! Odkaz na Čarodějky je na indexu...

2. 3. 2004


... tak jsme opět tady! Omlouváme se všem, kteří až do teď nedočkavě čekali na všechny horké novinky ze světa fun filmu Zepředu a zezadu! Pro začátek jsme opravili reklamní odkaz třeba na (ne)konkurenční LKC, Maddy od Kubully a tak porůznu.
V dalších dnech to zase bude smršť ve stylu oldie reportu z KoprConu, malá zmínka o PragoConu, anglická premiéra, DVD vydání, VHS a CD edice pro možná taky jeden takový menší soundtrack. A to už se opět vyplatí sledovat tuhle sajtu, ne? ;)

11. 11. 2003


Trošku na poslední chvíli, ale přece! Informujeme vás o dalším Conu, kde uvidíte Zepředu a zezadu společně s jeho výbornými tvůrci na živo! Jedná se o KoprCon 14. - 16. 11. 2003 v Kopřivnici na Moravě. V plánu jsou dva bloky, které budou uvádět SeXena a Kubulla. SeXena bude mít přednášku o seriálu Xena jako takovém, se zaměřením na detaily parodované ve filmu. Kubulla zas bude mluvit o filmu, o zákulisí a nakonec film i pustí. Čili je se na co těšit, i když na Conu budou převážně taková jiná témata jako Star Wars a Vydrýsek...

16. 10. 2003


Wow! V Kino sekci najdete obrázky ze samotné projekce!

10. 10. 2003


Tak nám velmi úspěšně proběhla akce promítání Zepředu a zezadu v kině MAT a na obsáhlou reportáž i s fotkami se můžete těšit velmi brzo!

2. 10. 2003


No a v před večer kino projekce si můžete pročíst aktuálně upravené filmové titulky v sekci "Kino".

16. 9. 2003


Wow! Zcela wow a ještě jednou wow! Kubulla dojednal s kinem MAT pronájem a 3. října 2003 v půl páté odpoledne se koná naše představení Zepředu a zezadu širší veřejnosti. Detaily v nové sekci "Kino" na vás již čekají!

13. 9. 2003


6. září 2003 jsme měli velmi úspěšnou premiéru na XenaConu 2003. Této akce se účastnilo pět lidí ze štábu: K, RC, SX, XEN & Zii. Paní Čvachtová, Paris a Argo se bohužel dostavit nemohly... Nicméně i tak jsme rozdávali autogramy na čerstvě prodané kopie filmu ve verzi na jednom CD. Nechávali jsem se fotit s čerstvými našimi fanoušky a atmosféra byla plná radosti :)
Ke kino premiéře se chystá dodatečně vydané CD s bonusovými materiály...

12. 9. 2003


Webmasérka tohoto webu se pomalu dostává z komatu po účasti na XenaConu 2003 a upravuje svůj příspěvek v sekci Štáb a updatuje plakáty vhodné pro tisk v sekci Poprvé. Tu a tam najdete taky malé změny ke vztahu skutečnosti ohledně toho, že už nám ta slavná premiéra proběhla :))


24. 8. 2003


Máme pro vás naprosto perfektní zprávu! RC dodělal trailer a vy si ho můžete stáhnout v sekci Příběh. Spokojenost? :)

20. 8. 2003


Dneska se sešli XENaimer, RoboCop a Kubulla u SeXeny doma, aby si opět prohlédli další vývojový stupeň hotovosti filmu. Věru, je opravdu se nač těšit a už je skoro hotovo! Také probíhal zbytek dabingu a jiné zajímavé posezení + pokec.
Shlédli jsem mimo jiné také fan film společnosti Low Kick Company "TK 1 Pán sídliště: Společenstvo sídliště" a trailer na "Quest fór Holocron". O konkurenci mluvit nelze, ale pro informaci je nutné si zmapovat fan filmové prostředí u nás obecně :)
A už jsem vám říkala, že si XEN vyrobila naprosto perfektní tričko s motivem našeho filmu F&B?? :)

19. 8. 2003


Připravovaná sekce Herci se výhledově změnila na Kino. V sekci Bonusy si můžete prohlédnout první fotografie z natáčení...

18. 8. 2003


Reklamní osvěta pokračuje na indexu! Jinak vás můžeme spravit o proběhnuvším dodatečném dabingu tuto neděli, který byl opravdu nutný v některých scénách; účastnil se RoboCop, Kubulla a paní Čvachtová. Dále info o finálním střihu: je už skoro hotovo! A na traileru se usilovně pracuje každý den, měl by být on-line 14 dní před premiérou...

2. 8. 2003


Poděkování za přidání F&B do statistik "navrcholu" patří RoboCopovi.

1. 8. 2003


V nově otevřené sekci Poprvé vám představujeme první verzi oficiálního web-plakátu. Verze pro tisk a propagaci živě se může ještě změnit. Také připravujeme druhou verzi ve stylu Gabriely.

29. - 31. 7. 2003


V této pod-sekci máte ode dneška možnost najít stručnou pre-historii z let 2000 až 2002. Dále přibyl e-mailový kontakt. A jako opravdovou kvalitu přinášíme otevření hned dvou sekcí naráz: Štáb a Film!

27. - 28. 7. 2003


Uvedení pod-sekce Nově, která se bude starat o přehled novinek a updatů na této oficiální stránce, která je zároveň světovou prezentací xwp fan filmu "Zepředu a zezadu".

18. 7. 2003


Vznik této stránky a uvedení do světových www sítí. Taktéž poslední den pobytu v Podbrahách po skončení natáčení.

13. - 17. 7. 2003


Dny hlavního natáčení v lokaci a exteriérech vísky Podbrahy. Dále taktéž dny známé jako natáčení interiérů, za které štáb děkuje rodině Volákových a jejich úžasnému "domečku".


Začátek roku 2005


Kubulla se nakonec rozhodl, že nový film vzniknout za každou cenu musí, a po sestavení zbytku štábu sepisuje nový scénář pod jménem SMRTIŠTĚ. Zpracování se dočkává v polovině července 2005.

V průběhu roku 2004


Kubulla mění název na LATE HAND DATE (Opožděná ruka) a děj nás zavádí až do samotné Číny - v červenci roku 2004 se dočkává zfilmování.

Srpen 2003


Kubulla sepisuje nový scénář s pracovním názvem "ARE YOU FREE THIS EVENING?" (Máš dnes večer čas?).

V průběhu roku 2002


Kubulla a SeXena spolupracují na parodické virtuální sérii Xeny pro sedmou - a posléze i osmou a devátou - řadu. Do toho se jim připlete výborný námět, který vychází se světa Dr. Quinnové a vzniká scénář pro další z nezávislých filmů: "Leť, holubice, leť!".

2. polovina roku 2001


Kubulla sepisuje svůj již druhý scénáristický nápad na původní dílo z Xeny "Forwards & Backwards" - které se jako první dočkává svého zfilmování o dva roky později.

1. polovina roku 2001


Kubulla sepisuje svůj první nápad na scénář celovečerní epizody z Xeny "Past Future". Předpokládaný český název ještě není jistý.